zdjęcie przedstawia logo firmy Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp z. o.o
Szukaj
Close this search box.

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Od kiedy?

06/05/2024

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Województwo

woj. wielkopolskie

Opis stanowiska

ZŁOTKOWO/ K. POZNANIA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • udzielanie pełnego wsparcia operacyjnego dla sieci sprzedaży pracującej w terenie (współpraca z handlowcami);
  • sporządzanie kalkulacji i ofert handlowych;
  • zamawianie i monitorowanie dostaw maszyn;
  • administracyjne prowadzenie projektów handlowych w bazie CRM;
  • przyjmowanie zleceń i zamówień, a także nadzór nad ich terminową realizacją;
  • analizę działalności sprzedażowej i sporządzanie raportów;
  • wykonywanie samodzielnych projektów zleconych przez przełożonego;
  • dbałość o prawidłowy przepływ informacji;
  • bieżącą współpracę z wszystkimi działami firmy;
  • monitorowanie, zbieranie i analizowanie informacji rynkowych;

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie (umowa o pracę);
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy;
  • bogate ubezpieczenie zdrowotne oraz karta Multisport już po okresie próbnym;
  • możliwość rozwoju i poszerzenia doświadczenia zawodowego;
  • pracę stacjonarną;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe min. licencjat;
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale sprzedaży;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • biegła znajomość pakietu MS Office;
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność, asertywność i dynamizm;
  • konsekwencja, kreatywność w działaniu i zaangażowanie w osiąganiu celów;
  • bardzo dobra organizacja pracy;