zdjęcie przedstawia logo firmy Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp z. o.o
Szukaj
Close this search box.

Specjalista do obsługi sklepu internetowego

Od kiedy?

06/05/2024

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Województwo

woj. wielkopolskie

Opis stanowiska

ZŁOTKOWO/ K. POZNANIA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • prowadzenie i administrację sklepu internetowego sklep.maszynybudowlane.pl,
  • tworzenie unikalnych opisów produktowych,
  • samodzielne wykonywanie oraz pozyskiwanie od producenta zdjęć produktowych,
  • utrzymanie szaty graficznej oraz promocji na sklepie przy wsparciu grafika,
  • przetwarzanie zamówień internetowych dla magazynu,
  • komunikacja z klientami przez telefon lub e-mail,
  • wprowadzanie produktów do sklepu internetowego,
  • monitorowanie efektywności i stały rozwój kanału,
  • zlecanie oraz rozliczanie akcji marketingowych związanych ze sklepem,
  • zamieszczanie stałej oferty handlowej w platformach zewnętrznych (Allegro, OLX, Otomoto),

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie z systemem wynikowym opartym o rezultaty sprzedaży,
  • pakiet socjalny (Multisport, ubezpieczenie medyczne, wczasy pod gruszą),
  • stabilne zatrudnienie w firmie z dużym potencjałem,
  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju,
  • wsparcie i budżet reklamowy pozwalający rozwijać sklep internetowy,

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (preferowane techniczne),
  • doświadczenie w sprzedaży za pośrednictwem kanału Internet,
  • biegłość w obsłudze aplikacji komputerowych oraz łatwość nauki nowych,
  • przygotowanie zawodowe pozwalające na samodzielne tworzenie opisów produktowych,
  • kreatywność oraz entuzjazm w pracy,
  • samodzielność,
  • prawo jazdy kategorii B,