Nasza spółka została założona w 1999 roku i jest wiodącym dostawcą nowoczesnych rozwiązań w branży maszyn budowlanych. Swoją działalność opieramy w stu procentach na kapitale polskim. Naszymi klientami i kontrahentami jest już ponad 11000 przedsiębiorstw budowlanych, drogowych, komunalnych i remontowych, którym z powodzeniem pomagamy realizować różnorodne projekty oferując kompleksowe wyposażenie w niezbędny sprzęt najwyższej jakości, profesjonalny i szybki serwis oraz miłą i kompetentną obsługę. Dziś zatrudniamy 60 pracowników, którzy stanowią silny i zgrany zespół specjalistów, doskonale znający swoją pracę.

Nasza firma jest doskonale znana na polskim rynku maszyn budowlanych. Przez ponad 10 lat byliśmy oficjalnym dealerem maszyn Komatsu na terenie zachodniej Polski. Z dniem 1 kwietnia 2011 nasza firma została jedynym autoryzowanym dystrybutorem maszyn budowlanych DOOSAN na terytorium całej Polski. Od tego momentu jesteśmy jedyną na polskim rynku firmą mająca  podpisaną oficjalną umowę dystrybucyjną z koncernem Doosan, upoważniającą do sprzedaży oryginalnych części zamiennych oraz świadczenia usług serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Poza tym przedsiębiorcy mogą zaopatrzyć się w naszej firmie w różnego rodzaju dodatkowy osprzęt, poczynając od pełnej gamy młotów hydraulicznych renomowanej marki INDECO, osprzętu do wyburzeń i recyklingu firmy MANTOVANIBENNE, a od 2016 roku nasza oferta wzbogaciła się o walce do robót ziemnych BOMAG. Od 2014 roku jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem koparko-ładowarek marki HIDROMEK. Ofertę uzupełnia efektywna sprzedaż maszyn używanych oraz wynajem sprzętu budowlanego. Naszą silną stroną jest dostępność części zamiennych do prawie wszystkich  marek maszyn budowlanych oraz rozbudowana struktura serwisowa stacjonarna i mobilna, pozwalająca na dokonywanie napraw maszyn w każdym miejscu w Polsce.

Od kilku już lat jesteśmy też jedynym i wyłącznym w Polsce dystrybutorem mobilnych kruszarek i przesiewaczy SANDVIK – światowego lidera dostarczającego najnowocześniejsze technologie wykorzystywane do produkcji kruszyw, a od początku 2013 roku Sandvik powierzył nam dystrybucję kruszarek i przesiewaczy stacjonarnych oraz wiertnic.

Zapraszamy do współpracy.