Firma powstała w 1999 roku i jest wiodącym dostawcą nowoczesnych rozwiązań w branży maszyn budowlanych. Swoją działalność opieramy w stu procentach na kapitale polskim. Naszymi klientami i kontrahentami jest już ponad 17100 przedsiębiorstw budowlanych, drogowych, komunalnych i remontowych, którym z powodzeniem pomagamy realizować różnorodne projekty oferując kompleksowe wyposażenie w niezbędny sprzęt najwyższej jakości, profesjonalny i szybki serwis oraz miłą i kompetentną obsługę. Dziś zatrudniamy 60 pracowników, którzy stanowią silny, zgrany i kompetentny zespół specjalistów.

Nasza firma jest doskonale znana na polskim rynku maszyn budowlanych. Przez ponad 10 lat byliśmy oficjalnym dealerem maszyn Komatsu na terenie zachodniej Polski. Od 1 kwietnia 2011 staliśmy się jedynym autoryzowanym dystrybutorem maszyn budowlanych marki DOOSAN na terytorium całej Polski. Od 10 lat jesteśmy też jedynym i wyłącznym w Polsce dystrybutorem mobilnych kruszarni i przesiewaczy SANDVIK - światowego lidera dostarczającego najnowocześniejsze technologie wykorzystywane do produkcji kruszyw. Od początku 2013 dodatkowo zostaliśmy również wyłącznym dystrybutorem kompletnych stacjonarnych zakładów krusząco - przesiewających oraz pełnej oferty wiertnic tej marki. W swojej ofercie posiadamy również koparko-ładowarki marki HIDROMEK.

Poza tymi produktami jako bardzo ważne uzupełnienie oferty proponujemy różnego rodzaju dodatkowe urządzenia, poczynając od pełnej gamy młotów hydraulicznych renomowanej marki INDECO, osprzętu do wyburzeń i recyklingu firmy MANTOVANIBENNE. Ofertę uzupełnia efektywna sprzedaż maszyn używanych oraz wynajem sprzętu sprzętu budowlanego. Naszą silną stroną jest dostępność części zamiennych do prawie wszystkich marek maszyn budowlanych oraz rozbudowana struktura serwisowa stacjonarna i mobilna, pozwalająca na dokonywanie napraw maszyn w każdym miejscu w Polsce

Zapraszamy do współpracy.